Mio letos poskytne dvě bezplatné aktualizace map pro navigace Mio Moov

Výrobce navigačních přístrojů. společnost Mio Technology, ohlásila, že v rámci uživatelské podpory poskytne majitelům navigací Moov ve střední a východní Evropě další bezplatnou aktualizaci map.


Údajně kvůli častým změnám v silniční síti, včetně přibývajících nových cest, poskytne společnost Mio Technology v roce 2009 dvě aktualizace map zákazníkům ve střední a východní Evropě zdarma.

Tyto aktualizace jsou určeny následujícím modelům z řady Moov: Mio Moov 200, Mio Moov 210, Mio Moov 300, Mio Moov 310, Mio Moov 330, Mio Moov 360 a Mio Moov 370. Nabídka první aktualizace platí od 27. dubna 2009 do 31. května 2010. Model Mio Moov 580 již má instalovanou poslední verzi map a není tedy nutné jej aktualizovat. Úprava mapových podkladů v této navigaci bude zahrnuta v příští oznámené aktualizaci.

Bezplatnou aktualizaci map si zákazníci budou moci stáhnout z internetových stránek společnosti Mio – www.mio.com/ee/moovmapupdate.

Nicméně pro nárok na dvě aktualizace zdarma je nutné se zaregistrovat se do 31. května 2010 jako člen Mio Klubu. Podrobné Obchodní podmínky si můžete přečíst na webu výrobce navigací.











Komentáře