Malý Gigabit Ethernet switch pro 3. vrstvu

Společnost Allied Telesis představila Gigabit Ethernet přepínač na 3. vrstvě AT-10408XP. Ten agreguje osm 10GbE přepínaných portů. Tento 1U přepínač se od ostatních produktů pro trh 10GbE agregace liší právě svými malými rozměry a provedením v podobě samostatného zařízení.



Společnost Allied Telesis představila Gigabit Ethernet přepínač na 3. vrstvě AT-10408XP. Ten agreguje osm 10GbE přepínaných portů. Tento 1U přepínač se od ostatních produktů pro trh 10GbE agregace liší právě svými malými rozměry a provedením v podobě samostatného zařízení.

AT-10408XP umožňuje výběr z řady samostatně prodávaných standardizovaných XFP modulů a propojení různých zařízení prostřednictvím optické kabeláže. Společnost Allied Telesis v současné době nabízí následující XFP optická rozhraní:
  • AT-XPSR short-haul (až 300 m), přes multi-mode optiku
  • AT-XPLR medium-haul (až 10 km), přes single-mode optiku
  • AT-XPER40 long-haul (až 40 km), přes single-mode optiku
  • AT-XPER80 long-haul (až 80 km), přes single-mode optiku

Switch AT-10408XP na 3. vrstvě zajišťuje směrování na rychlosti média a všechny standardní funkce, včetně RIP (Routing Information Protocol) a OSPF (Open Shortest Path First). Zajišťuje rovněž zabezpečení s IEEE 802.1x autorizací pomocí RADIUS serveru.










Komentáře