3Com rozšiřuje dostupnost své produktové řady H3C na celosvětový trh

Společnost 3Com oznámila svou strategii uvedení svého portfolia síťových řešení H3C, které pokrývají potřeby od koncových zařízení až po datová centra, na celosvětový trh.


Tato strategie společnosti 3Com podle jejích slov spočívá na třech principech:

1.    Navrhovat řešení, která sníží náklady na vlastnictví: Portfolio řešení H3C bylo navrženo a vyvinuto v posledních čtyřech letech a zahrnuje nejmodernější technologie založené na bázi nejmodernějších čipů, umožňujících při menších rozměrech vyšší výkon a navíc i úsporu energie. A to celé je možné spravovat pomocí jednotné platformy pro management.

2.    Rozšiřitelná síťová architektura: Řešení H3C vycházejí z otevřených standardů a využívají standardní hardwarové a softwarové systémy. Díky tomu je možné síťové prostředí flexibilně přizpůsobovat budoucím technologickým inovacím.

3.    Získat si důvěru zákazníků: Pro 3Com je prioritou vstřícnost a flexibilita k zákazníkům. Tuto důvěru pomáhají budovat autorizovaní partneři H3C výrobků, kteří garantují vysokou úroveň zákaznických služeb a podpory. To celé je podtrženo stabilitou společnosti 3Com jako ziskové, globální společnosti s 30 letou tradicí a ročním obratem přes 1,3 miliardy USD.

Součástí oznámení společnosti 3Com je i představení dvou nových produktových řad. Jedná se o multi-terabitový centrální přepínač H3C S12500 pro největší datová centra a flexibilní šasi H3C S5800 pro menší síťová centra případně distribuční vrstvu. Všechny ohlášené výrobky, stejně jako kompletní portfolio produktů H3C, lze spravovat novým SW pro management – iMC (Intelligent Management Center), zajišťující tak kompletní správu zdrojů, služeb a uživatelů.Komentáře