Aplikace Money Dnes zpřístupňuje důležitá firemní data v iPhonu

V App Store je nyní k dispozici nová aplikace Money Dnes od společnosti Cígler Software, která se snaží být pomocníkem pro podnikatele, obchodníky, ekonomy, obchodní cestující nebo účetní. Cílem aplikace Money Dnes je nabídnout veškerá důležitá data o firmě i obchodních partnerech ve smartphonu a navíc je zcela zdarma.


Money Dnes pro smartphony iPhone od Applu obsahuje podle slov výrobce řadu nástrojů, které mají za cíl výrazně usnadnit život uživatelům z podnikové sféry.

Nabízí okamžitý přehled aktuálních měnových kurzů včetně propracované kurzové kalkulačky, která si pamatuje poslední aktualizaci, a je tedy použitelná i off-line. Při vyhledávání uživatelé mohou ocenit možnost zobrazovat jen oblíbené kurzy. On-line propojení se systémy ARES a VIES zprostředkuje přímý vstup do obchodního a živnostenského registru ČR a ověření platnosti daňového identifikačního čísla v rámci EU. Daňový kalendář pomáhá sledovat zákonné lhůty plnění daňových povinností a s pomocí Infoservisu získají uživatelé přístup k radám daňových poradců k legislativním změnám.

Šestý z modulů Money Dnes také umí zpřístupnit nejdůležitější data z firemního informačního systému přímo v iPhonu. Uživatel  tak má kdykoli a kdekoli k dispozici souhrnný přehled o vystavených fakturách, závazcích a pohledávkách, přijatých objednávkách a cash flow, které si Money Dnes díky zabezpečené komunikaci stáhne přímo z IS. V současné době jsou pro Money Dnes volně dostupné ovladače pro ekonomické a informační systémy Money S3, Money S5 a Karat, další se připravují.

Vše o Money Dnes včetně zmíněných ovladačů naleznete na www.moneydnes.czKomentáře