Kontaktní centrum s podporou automatizovaných a samoobslužných procesů uvedla Avaya

Řešení Contact Center Express 4.0, nejnovější verzi svého řešení kontaktních center pro střední podniky, uvedla na trh firma Avaya. Novinka podle výrobce nabízí velké množství pokročilých multimediálních funkcí, reportů a samoobslužných procesů, navržených pro zlepšení zákaznických služeb a produktivity operátorů ve středních firmách nebo v divizích velkých podniků.


Contact Center Express nabízí středním firmám funkce jako jednotné zobrazení aplikací na pracovní ploše, pokročilé multimediální nástroje a integraci s předními softwarovými produkty v oblasti CRM včetně řešení Microsoft Dynamics CRM. Řešení používá i systém Aura Communication Manager, což je software pro IP hlasovou komunikaci a videotelefonii.
Mezi nové funkce řešení Contact Center Express 4.0 patří:
• Vylepšený reporting: Vylepšené vytváření multimediálních real-time a historických reportů v prostředí kontaktního centra. S existujícím reportingem pro e-maily a Instant Messaging byl integrován reporting hlasových služeb, poskytující společnostem komplexní reporting, zajišťující zákaznické služby . Uživatelé si mohou zvolit mezi škálou standardních reportů nebo použít nástroje pro tvorbu reportů podle vlastních specifických potřeb.

• Vylepšení hlasových samoobslužných procesů: Integrace s Avaya Voice Portal, platformou pro interakci se zákazníky v rámci samoobslužných hlasových a video systémů, poskytujících integrovanou nabídku samoobslužných i asistovaných služeb.

• Více automatizované funkce: Automatizované funkce používané velkými kontaktními centy se nyní rozšiřují i do středních firem. Například funkce „Customer Requested Callback" umožňuje zákazníkům, kteří nemohou vyčkat na lince, požádat o zpětné volání operátora.Komentáře