Efektivní datacentra chtějí firmám společně nabídnout EMC a Brocade

Portfolio řešení pro podporu IT efektivity ve fyzických i virtuálních aplikačních prostředích velkých podniků budou společně vyvíjet firmy EMC a Brocade.


Zatímco prvně jmenovaná firma se soustřeďuje především na úložné systémy a jim odpovídající aplikace, firma Brocade se věnuje přenosové infrastruktuře, jako je třeba Ethernet či Fibre Channel.
Spolupráce se soustřeďuje především:
• Konsolidace: Konvergence síťových protokolů spojuje na platformě řešení Brocade DCX Backbone protokoly FCoE (Fibre Channel over Ethernet) a CFE (Converged Enhanced Ethernet) a zvyšuje výkon při snížení spotřeby energie díky vícevrstvým úložištím EMC a jednotkám Enterprise Flash.
• Virtualizace orientovaná na aplikace: Infrastrukturní řešení pro podnikové aplikace jako Microsoft Office SharePoint Server nebo Microsoft Exchange Server běžící v prostředí Microsoft Windows Server 2008 Hyper-V nebo VMware.
• Ochrana přizpůsobená jednotlivým aplikacím: Heterogenní přesuny dat a konzistentní obnovování jsou podporovány díky produktu EMC RecoverPoint a konektivitě Brocade pro síťová úložiště a také bezpečnému šifrování, které v datacentru využívá RSA Key Manager.
• Zálohování a obnovování nové generace: Ke snížení nákladů na zálohování a zrychlení obnovování přispívá jak jednotná správa zálohování a obnovování v produktu EMC NetWorker, tak pokročilé odstraňování duplicit z dat pomocí produktů EMC Avamar a EMC Disk Library.
EMC a Brocade v rámci zvýšených investic vyčlenily prostředky pro globální síť pracovišť EMC Solution Center, v nichž se týmy specialistů zabývají návrhem, testováním a dokumentací integrovaných technologických architektur a přípravou konfiguračních příruček, které usnadňují a urychlují nasazení.
Cílem společných projektů bude komplexní testování skutečných prostředí s technologiemi Oracle, Microsoft a SAP, která jsou postavena na platformě Brocade DCX Backbone a technologiích EMC.Komentáře