Bezpečnostní software optimalizovaný pro malé firmy představil Symantec

Aplikaci Endpoint Protection Small Business Edition, která je podle výrobce navržená tak, aby poskytovala vysoké zabezpečení při minimální potřebě konfigurace, oznámila firma Symantec.


Novinka má být k dispozici v létě tohoto roku a mimo jiné nabízí takové prvky, jako je například průvodce instalací klienta, jednoduché uživatelské rozhraní, předem nakonfigurovaná oznámení, výchozí nastavení zabezpečení doporučené dodavatelem či automatické vytváření zpráv o zabezpečení.
„Počet a důmyslnost webových virů a nebezpečného kódu se neustále zvyšuje. Pro zabezpečení malých firem je proto zapotřebí víc než jen tradiční antivirová technologie," řekl Art Gilliland, vice president, Enterprise Security Group, společnost Symantec. „Upřednostnili jsme optimální výkon a nízké náklady a proto můžeme malým firmám nabídnout prostřednictvím produktu, který je navržen pro specifické potřeby menších prostředí, stejnou úroveň ochrany, jakou poskytujeme velkým globálním organizacím."
Aplikace Symantec Endpoint Protection Small Business Edition integruje pokročilé technologie ochrany před hrozbami do jediného agenta s jednotnou konzolou pro správu a tím zjednodušuje správu a dále snižuje náklady a nároky na systémové prostředky. Zákazníci tak podle výrobce získají jediné integrované rozhraní pro správu řešení zabezpečení koncových bodů, které jim poskytne jedinou pohodlnou metodu komunikace a systém doručování obsahu pro všechny technologie.
Endpoint Protection Small Business Edition bude nabízena také jako součást sady Symantec Protection Suite Small Business Edition.Komentáře