Dohledové IP kamery pro především neosvětlená prostředí nabízí Bosch

Dohledové IP kamery řady Extreme IP200B , které uvedla na náš trh firma Bosch, umožňuje podle výrobce nasazení v extrémních podmínkách, obzvláště pak v situacích s nedostatečným nebo žádným osvětlením. Například model EX7IP je schopen pozorování přímo podél zdí a stropů v úhlech až 90 stupňů, což tzv. dome kamery v podstatě neumožňují.


Dohledové IP kamery řady Extreme IP200B , které uvedla na náš trh firma Bosch, umožňuje podle výrobce nasazení v extrémních podmínkách, obzvláště pak v situacích s nedostatečným nebo žádným osvětlením. Například model EX7IP je schopen pozorování přímo podél zdí a stropů v úhlech až 90 stupňů, což tzv. dome kamery v podstatě neumožňují. Rohová varianta EX36IP zase poskytuje přehled o celé místnosti bez slepých úhlů.
„Tyto nové IP kamery v sobě spojují všechny přednosti, kterými se na poli venkovních aplikací a špatných světelných podmínek vyznačují analogové kamery Extreme CCTV, přidávají však navíc podporu IP technologií", tvrdí Paul Wong, výkonný ředitel Bosch Security Systems pro Velkou Británii. „Toto zdokonalení uspokojí ještě širší škálu zákazníků a potřeb jejich aplikací".
Uvedení řady IP200B je první významný společný produkt od převzetí Extreme CCTV
Group společností Bosch v roce 2008.Komentáře