Rackové stojany s integrovaným chlazením o kapacitě až 7 KW představilo APC

InRow SC, vylepšené řešení rackových stojanů s integrovaným chlazením (nepotřebuje tedy vzdálené výměníky tepla), které se podle výrobce vyznačuje snadnou instalací a zvýšenou mobilitou, uvedla na trh firma APC. Novinka mimo jiné nabízí chladící kapacitu až 7 KW, umožňuje výměnu jednotlivých zařízení za chodu a zároveň nabízí vlastní monitoring.


Klimatizace APC InRow SC v novém provedení je samostatným stojanem s integrovaným chlazením, který je ideální pro síťové skříně a serverovny. Je natolik flexibilní, že je možné ji instalovat jako zcela samostatnou (takže nepotřebuje vzdálené výměníky tepla), ale i jako částečně samostatné systémy.
Tyto nové chladicí systémy dokáží nabídnout až 7 kW chladící kapacity, mají 600 milimetrů široký rackový stojan a možnost přední i zadní izolace. Zároveň monitorují a aktivně upravují chladící kapacitu tak, aby k serverům proudil vzduch s ideální teplotou.
Nový systém je díky inteligentním komponentům, s nimiž se snadno manipuluje, připraven pro síťové využití. Lze ho doplnit o bezpečnostní funkce.
Novinka podle výrobce obsahuje:
• Chlazení APC InRow SC, které nabízí předvídatelné chlazení pro serverové místnosti a kabelové rozvodny v řadové architektuře, včetně funkcí, jako je aktivní odezva, proměnné otáčky ventilátorů, vzdálená správa, ochrana před zatuhnutím cívky, dry contact výstupy a systém pro horizontální proudění vzduchu.
• Stojan APC NetShelter. Jde o součást racků pro síťová zařízení a zařízení s vysokou hustotou.
• APC Rack Air Containment. Jde o modulární systém, který je navržen tak, aby fungoval se stojanem APC NetShelter SX a chladící jednotkou InRow. Instalace této jednotky je snadná - připevňuje se k přední a zadní straně rackového stojanu NetShelter SX. Díky tomu se nesměšuje proudění studeného a horkého vzduchu.Komentáře