LotusLive Engage, formu pokročilé spolupráce postavené na Webu 2.0 a určené pro podnikové uživatele, nabízí IBM

LotusLive Engage, integrovanou službu zahrnující podporu pro sociální sítě a spolupráci v rámci cloudů a určenou pro podnikovou klientelu, uvedla na trh firma IBM.


LotusLive Engage poskytuje jakékoli firmě potřebné nástroje pro sofistikovanější spolupráci s klienty, partnery a dodavateli. Pomáhá firmám snadno se navzájem propojovat a spolupracovat mimo oblast chráněnou firewallem. Mezi prvotní služby LotusLive Engage patří správa profilů a kontaktů, online schůzky, sdílení souborů, rychlé posílání zpráv a nenáročné funkce správy projektů.
Klíčovou charakteristikou LotusLive je integrace mezi různými službami. Služby jsou postaveny na otevřených webových standardech a využívají model otevřeného podniku. LotusLive podporuje funkci Click to Cloud pro bezproblémové propojení on-line služeb LotusLive se stávajícími řešeními Lotus nainstalovanými na systémech zákazníka. Click to Cloud pomůže podle výrobce zákazníkům zvýšit hodnotu jejich stávajících investic tím, že usnadní propojit interní řešení firewallu s cloudem.Komentáře