Mailserver od Keria lze nasadit přímo do prostředí VMwaru

Dostupnost virtuálního stroje MailServer Virtual Appliance, který dosáhl statutu VMware Ready, oznámila firma Kerio. Tato certifikace umožňuje snadné zaimplementování MailServeru do infrastruktury serveru VMware se standardní konfigurací a nevyžaduje samostatnou instalaci operačního systému. Po instalaci lze virtuální stroj Kerio MailServer Virtual Appliance dálkově spravovat a aktualizovat jako standardní produkt.Virtuální stroj Kerio MailServer Virtual Appliance se podle výrobce snadno instaluje a zároveň nabízí mobilním pracovníkům bezpečnou spolupráci v oblasti přenosu zpráv a přístupu k obchodním datům. Kerio MailServer zahrnuje integrovanou antispamovou a antivirovou ochranu, vestavěné zálohování a archivaci a podporu řady mobilních zařízení.
„Kerio MailServer efektivně podporuje virtualizaci VMware tak, aby podnikům byl kdykoli a kdekoli umožněn snadný přístup k e-mailům, kalendářům, kontaktům a úkolům," říká Bernie Mills, hlavní ředitel aliančních programů u společnosti VMware. „Těší nás, že Kerio s novou technologií v kombinaci s významnými obchodními přínosy virtualizace VMware, zahrnujícími nižší investiční a provozní náklady, kontinuitu podnikání, vyšší bezpečnost a sníženou spotřebu energie, poskytuje zákazníkům přidanou hodnotu."
„Jsme udělením statutu VMware Ready poctěni," říká James Gudeli, viceprezident of Business Development společnosti Kerio Technologies. „Náš Kerio MailServer splňuje požadavky trhu malých a středních podniků. Věříme, že to našim obchodním partnerům pomůže přinášet svým zákazníkům ještě vyšší hodnotu."Komentáře