Mio letos poskytne dvě bezplatné aktualizace map pro navigace Mio Moov

Výrobce navigačních přístrojů. společnost Mio Technology, ohlásila, že v rámci uživatelské podpory poskytne majitelům navigací Moov ve střední a východní Evropě další bezplatnou aktualizaci map.


Údajně kvůli častým změnám v silniční síti, včetně přibývajících nových cest, poskytne společnost Mio Technology v roce 2009 dvě aktualizace map zákazníkům ve střední a východní Evropě zdarma.

Tyto aktualizace jsou určeny následujícím modelům z řady Moov: Mio Moov 200, Mio Moov 210, Mio Moov 300, Mio Moov 310, Mio Moov 330, Mio Moov 360 a Mio Moov 370. Nabídka první aktualizace platí od 27. dubna 2009 do 31. května 2010. Model Mio Moov 580 již má instalovanou poslední verzi map a není tedy nutné jej aktualizovat. Úprava mapových podkladů v této navigaci bude zahrnuta v příští oznámené aktualizaci.

Bezplatnou aktualizaci map si zákazníci budou moci stáhnout z internetových stránek společnosti Mio – www.mio.com/ee/moovmapupdate.

Nicméně pro nárok na dvě aktualizace zdarma je nutné se zaregistrovat se do 31. května 2010 jako člen Mio Klubu. Podrobné Obchodní podmínky si můžete přečíst na webu výrobce navigací.Komentáře