Mobilní tarif, avšak bez paušálu a s možností vlastního nastavení limitu, nabízí Telefónica O2

O2 Zero - podle provozovatele první tarif bez měsíčních poplatků a bez smluvního závazku, představila společnost Telefónica O2. Kromě jednotných cen do všech sítí přináší novinku, která umožní zákazníkům udržovat jejich náklady zcela pod kontrolou.


Mohou si totiž předem určit, kolik chtějí provolat, a jakmile se zvolená útrata přiblíží, jsou informováni pomocí SMS. Tarif bude spuštěn 1. července 2009.
"Stále existují lidé, kteří mají obavy nejen z uzavírání smluvních závazků, ale i placení měsíčního paušálu. Obzvláště nyní je pro ně velice důležité, aby se jim náklady nevymkly z rukou. Proto jsme vytvořili tarif, který právě tyto potřeby reflektuje. Navíc je zcela srozumitelný a jednoduchý, takže mu porozumí úplně každý," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2, a dodává: "O2 Zero tak vhodně doplňuje řadu mobilních tarifů O2 Neon nabízejících neomezené volání."
Tarif O2 Zero je podle poskytovatele velmi srozumitelný. Uživatele není omezen časovým závazkem a nehradí žádné paušální poplatky. Ceny jsou stanoveny tak, že platí stejně za volání a posílání SMS a MMS do všech sítí v jakoukoliv dobu.
Zákazník tak nemusí hlídat, kdy a kam volá či SMSkuje a MMSkuje, cena zůstává stejná. Minuta volání do všech sítí vyjde na 5,90 Kč včetně DPH, SMS do všech sítí pak na 1,90 včetně DPH. Za MMS zaplatí 5,90 Kč včetně DPH.
S novým tarifem má zákazník tak přesný přehled o svých výdajích. Chce-li za mobilní služby utratit pouze určitou sumu, může si nastavit finanční limit. O jeho dosažení je pak informován prostřednictvím SMS. Po dosažení limitu zákazník není nijak omezen, může dál volat a posílat zprávy. Podle potřeby si může flexibilně kdykoliv výši limitu upravit.Komentáře