Netgear a Kaspersky Lab spolupracují na bezpečnostních produktech pro SMB

Netgear představil produktovou řadu ProSecure STM, která integruje kompletní knihovnu antimalwarových technologií Kaspersky Lab.


Uzavření smlouvy se společností Kaspersky Lab oznámila firma Netgear. Na jejím základě bude Netgear integrovat antivirové a antimalwarové technologie firmy Kaspersky do své nové produktové řady ProSecure STM, zaměřené na správu e-mailových a webových hrozeb v malých a středně velkých
firmách (SMB).
Řada zařízení pro správu webových a e-mailových hrozeb Netgear ProSecure STM nabízí tři různě velké platformy (STM150, STM300 a STM600) s různou úrovní výkonu, které se dokážou maximálně přizpůsobit firmám s až 600 souběžně pracujícími uživateli. Od nejlevnějších alternativních řešení se liší úrovní a hloubkou ochrany firemních sítí před hrozbami pocházejícími z webu i z e-mailů díky použití nikoli opensourcových, ale pečlivě vybraných a „vyšlechtěných" technologií. Výsledkem je zvýšení bezpečnosti, snížení doby potřebné pro instalaci a konfiguraci, a efektivnější detekce s menším množstvím falešných poplachů.
„Malé a středně velké firmy jsou vystaveny minimálně stejným bezpečnostním rizikům jako velké podniky, protože jim často schází interní IT odbornost k nasazení pokročilých technologií pro správu bezpečnostních hrozeb," prohlásil Jason Leung, vrchní ředitel produktové řady pro zabezpečení malých a středních firem společnosti Netgear. „Integrací celé palety špičkových antimalwarových řešení společnosti Kaspersky Lab do naší řady ProSecure STM jsme schopni nabídnout řešení podnikové třídy, která zákazníkům z řad SMB přinášejí nejen maximální ochranu, ale i pokročilé možnosti výkonné správy."
Společnost Kaspersky Lab nabízí pro integraci do přístrojů řady ProSecure řešení a technologie, které poskytují kompletní ochranu před všemi typy počítačových hrozeb, jako jsou viry, spam, phishingové útoky či spyware.Komentáře