O2 Internet nově i s antivirovou ochranou

Telefónica O2 bude od 1. února nabízet antivirový program F-Secure Profi Antivir, který nyní bezplatně získají zákazníci nových i stávajících variant vysokorychlostního internetu O2 Internet ADSL. Využívat jej mohou i zákazníci s mobilním připojením.


Novou antivirovou ochranu dává Telefónica O2 svým klientům zdarma po celou dobu využívání služby.

Program F-Secure Profi Antivir získá každý zákazník k O2 Internet ADSL a také k mobilnímu internetu O2 Internet Mobil v úplné verzi. Ta obsahuje antivir, firewall a antispyware. Narozdíl od takzvaných free antivirů dostává navíc zákazník s F-Secure Profi Antivirem plnou technickou podporu.

Noví zákazníci obdrží program s omezenou platností na 60 dní na instalačním CD jako součást příslušenství pro provoz O2 Internet ADSL. Po uplynutí této dobyzdarma obnoví platnost prostřednictvím internetových stránek a na základě automaticky zaslaného klíče. Stávajícím zákazníkům bude program ve stejné verzi k dispozici ke stažení na internetové stránce www.internetbezpecne.cz. Jeho platnost pak prodlouží stejným způsobem.

Podle většiny studií hrozby na internet stále rostou a rok 2009 se bude nést i v tomto duchu - více si můžete přečíst např. v článku 2009: Rok malwaru ve Web 2.0 na SecurityWorldu.Komentáře