On-line backup o neomezené kapacitě nabízí Symantec

Zabezpečená služba nabízí automatickou funkci zálohování a obnovení souborů pro více počítačů kdykoli a kdekoli.Dostupnost zabezpečené snadno použitelné služby zálohování po internetu - Norton Online Backup -, která automaticky zajišťuje bezpečnost a snadnou přístupnost souborů a digitálních materiálů, oznámila firma Symantec. Řídicí panel chráněný heslem umožňuje kdykoli a kdekoli správu a přístup ke všem záložním souborům a jejich obnovení z libovolného podporovaného prohlížeče internetu.
Prostřednictvím jediného centrálního vzdáleně přístupného účtu lze bezpečně zálohovat, spravovat a obnovit až pět počítačů v domácnosti. Uživatelé služby Norton Online Backup mají také snadný přístup k souborům podle potřeby doma, v práci nebo ve vzdálené internetové kavárně během cesty.
Hlavní rysy služby Norton Online Backup
 Zabezpečení cenných souborů proti ztrátě dat, poškození a jiným nehodám.
 Zajištění rychlého přístupu k souborům z libovolného počítače s přístupem na web, včetně obnovení ztracených nebo odstraněných souborů.
 Slouží jako centrální a zabezpečené úložiště všech fotografií a souborů z několika počítačů.
 Provádí automatické zálohování v době nečinnosti nebo podle uživatelem definovaného plánu.
 Poskytuje úložiště online o velikosti 25 gigabajtů (GB), což je přibližně prostor, který umožňuje uložení více než 6 000 skladeb, 7 000 digitálních fotografií, 100 hodin videa nebo 200 000 tabulek tabulkového kalkulátoru.
 Zrychluje přenosy pomocí pokročilé komprese dat a přírůstkových záloh na úrovni bloku.
 Nabízí vzdálenou správu nastavení zálohování z libovolného počítače s přístupem na web.
 Přenosy všech souborů jsou zabezpečené šifrováním na vysoké úrovni. Vše poskytuje nejuznávanější jméno v oblasti zabezpečení počítačů.
Doporučená maloobchodní cena služby Norton Online Backup je 49,99 dolarů ročně. Zahrnuje úložiště on-line o velikosti 25 GB. Další úložný prostor je možno zakoupit v přírůstcích po 10, 25, 50 nebo 100 GB. Podle vedení Symantecu s největší pravděpodobností bude dostupná i česká verze této služby.Komentáře