Adastra bude v CEE nabízet datawarehousingová řešení Netezza

Partnerství s firmou Netezza, působící v oblasti Data Warehousingu a analytických aplikací, uzavřela společnost Adastra. Na základě uzavřené smlouvy bude Adastra dodávat, instalovat a nasazovat produkty Netezza u středo- a východoevropských zákazníků. Obě společnosti budou také úzce spolupracovat v rámci vzdělávacích, obchodních a marketingových programů.Cílem dohody je podle vedení Adastry zpřístupnit společnostem působícím na českém trhu nejnovější technologie v oblasti datových skladů, jež jim prý umožní implementovat ještě lepší obchodně orientovaná řešení. Partnerství uzavřené pro region střední a východní Evropy rozšiřuje technologické portfolio klíčových služeb společnosti Adastra.
Od svého vzniku v roce 2000 se Netezza stala průkopníkem na trhu v oblasti data warehouse appliancí (DWA) - zařízení, které optimálně kombinuje software a hardware a zaručuje maximální výkonnost databázového systému.
Netezza Performance Server (NPS) propojuje funkcionalitu databáze, serveru a storage do jednoho zařízení, které umožní mnohem rychlejší a snadnější zpracování a analýzu terabytů dat při nižších nákladech než je obvyklé.
„Velice nás těší, že vstupujeme do partnerství s významným dodavatelem datových skladů a řešení Business Intelligence v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy," říká Joe Napolli, ředitel mezinárodní distribuce ve firmě Netezza.
„Za poslední čtyři roky jsme s Netezzou spolupracovali na vybraných marketingových a obchodních příležitostech. Díky partnerství bude Adastra u stávajících i budoucích klientů vnímána jako ještě atraktivnější a serióznější partner," říká Katarína Machková, generální ředitelka české kanceláře společnosti Adastra.Komentáře