Úložné řešení s podporou kontinuální ochrany dat představil SonicWall

Produkt SonicWall CDP, který nabízí malým a středním firmám řešení diskového zálohování a obnovení na ochranu důležitých firemních dat, aplikací a systémů s podporou technologie Continuous Data Protection, představila firma SonicWall.


Řada CDP poskytuje podle výrobce flexibilní možnosti obnovení po katastrofě, automatické transparentní zálohování, jednoduchou instalaci či správu a také zachovává dostupnost několika historických verzí souborů, takže všechny servery a jejich aplikace - včetně databází Exchange, SQL a Active Directory - jsou chráněny několika verzemi z různých okamžiků.
Řešení SonicWALL CDP Series nabízí kapacitu až 9 TB při typické kompresi, GbE konektivitu, konfiguraci RAID 5 a součástky vyměnitelné v místě instalace.

Hlavní vlastnosti produktu CDP:
 Automatické transparentní zálohování: zjednodušuje správu zálohování pomocí vynucovaných zásad a automatického zálohování. Odstraňuje tak nutnost definovat okna pro zálohování.

 Skutečně nenáročná správa: podstatně snižuje režijní náklady na správu zálohování a umožňuje pracovníkům IT soustředit se na lukrativnější IT projekty.

 Samoobslužné obnovení: poskytuje rychlý přístup k chráněným souborům pro rychlé a jednoduché obnovení požadovaných souborů bez čekání na zásah IT nebo nutnosti znovu vytvářet ztracené soubory.

 Flexibilní obnovení po zhroucení: nabízí možnosti zálohování dat mimo provozovnu nebo mezi dvěma provozovnami, místní archivaci nebo obnovení na systémové úrovni. Umožňuje rychlé obnovení dat, aplikací nebo celých pracovních stanic či serverů po jakémkoli narušení provozu, což vyhovuje požadavkům na kontinuitu provozu a minimalizuje dopad technických problémů na chod firmy.

 Ochrana laptopů, desktopů a serverů: podstatně snižuje riziko ztráty dat ochranou souborů a databází (SQL, Exchange a Active Directory) vytvářených a upravovaných v reálném čase. Transparentní a nerušivá ochrana je zárukou produktivity uživatelů a provozuschopnosti serverů.Komentáře