Symantec přináší řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení pro prostředí VMware

Společnost Symantec oznámila spolupráci se společností VMware na vytvoření řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení pro prostředí VMware.


Společnost Symantec oznámila spolupráci se společností VMware na vytvoření řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení pro prostředí VMware.

Tato iniciativa zahrnuje společnou podporu prostřednictvím sítě TSANet (Technical Support Alliance Network) pro společné zákazníky využívající řešení Veritas Cluster Server (VCS) for VMware ESX společnosti Symantec v prostředích VMware, integraci softwaru VCS a VMware Infrastructure pro vytvoření doplňkových řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení a rozšíření řešení VCS umožňující vysokou dostupnost a obnovení po zhroucení pro produkty VMware vCenter.
 
Iniciativa zaměřená na společnou podporu společností Symantec a VMware prostřednictvím sítě TSANet umožňuje využít vysoce vyškolenou podporu při řešení potřeb zákazníků v oblasti vysoké dostupnosti. Společnost Symantec je již globálním členem sítě TSANet a nyní se zapojila do komunity společné podpory virtualizace, kterou počátkem tohoto roku založila společnost VMware s cílem podpořit spolupráci při poskytování podpory společným podnikovým zákazníkům. Koordinovaná reakce, výměna informací a kratší doby odezvy zlepší podporu společných zákazníků.
 
Software VCS společnosti Symantec je doplňkové řešení pro prostředí VMware a chrání důležité aplikace před neplánovanými prostoji. Řešení VCS přistupuje k otázkám vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení z pohledu aplikací a proto poskytuje komplexní ochranu před výpadky bez ohledu na to, kde a jak k nim dochází. Řešení VCS je plně integrované s produkty VMware vCenter a doplňuje klíčové funkce softwaru VMware, jako je VMware VMotion pro zkrácení plánovaných prostojů a Distributed Resource Scheduler (DRS) pro aktivní správu zatížení.Komentáře