U:fon přidává ke svým pevným linkám volné minuty

Čtvrtý mobilní operátor U:fon se rozhodl zatraktivnit nabídku svých pevných linek. K volání v síti zdarma nyní přibylo 200 volných minut do pevných sítí v ČR a zahraničí. U:fon navíc snižuje i cenu za volání do mobilních sítí a to na 3,90 Kč/min. včetně DPH, ale mírně naopak zvyšuje cenu paušálu.


Nejmladší český operátor tak podle svých slov přináší menší revoluci do své nabídky pevných linek a snaží se svoji nabídku zatraktivnit vůči konkurenci, hlavně ze strany O2. Noví zákazníci tak za 300 Kč měsíčně kromě neomezeného volání v síti zdarma mohou volat více než 3 hodiny do ostatních pevných sítí v ČR a zahraničí (v rámci zóny 1). Mohou tak telefonovat např. do Rakouska, Německa, Polska nebo Slovenska v rámci jednoho paušálu a nic víc je to nestojí. Kdo si připlatí 100 Kč, má navíc i neomezený přístup k mobilnímu internetu.


V souvislosti se zavedením nové nabídky dochází pro nové zákazníky k zaokrouhlení paušálu U:fonova telefonu z 296 Kč s DPH na 300 Kč s DPH a u všech tarifů pevných linek se snižuje cena za volání do mobilních sítí z 4,64 Kč vč. DPH na 3,90 Kč vč. DPH za minutu hovoru.

Stávající zákazníci služby U:fonův telefon mohou změnit svůj současný tarif pouze za předpokladu, že si prodlouží smlouvu o další dva roky. Stávající zákazníci U:fonova telefonu s internetem (v nabídce od 19. 1. 2009) dostávají 200 volných minut vč. snížení ceny za volání do mobilních sítí zcela automaticky.Komentáře