ABC: Strategické poradenství po celém světě

Dceřinou firmu Adastra Business Consulting (ABC) založila na základech své divize business consultingu společnost Adastra. Firma se zaměřuje na strategické poradenství, mimo jiné na řízení rizik (správa pohledávek, řešení podvodných jednání) a na marketingové i cenové strategie.


 

Cílem vedení nové společnosti je podle Ondřeje Frydrycha, Managing Partnera ABC, nabídnout klientům práci elitního týmu business konzultantů a poskytovat vždy měřitelné výsledky. Z hlediska podnikatelských cílů chce nová společnost dosáhnout v příštím roce obratu čtyř milionů eur, a to s více než padesáti konzultanty. (V minulém roce dosáhla odpovídající divize Adastry obratu cca dvou milionů eur.)

K hlavním trhům, na které se chce nová firma zaměřit, patří Česká republika, Rusko, Ukrajina, Kazachstán, Vietnam, Čína a Slovensko. Jako jeden z příkladů své práce představil Ondřej Frydrych projekt v nejmenované ruské finanční instituci, ve které se v průběhu jednoho roku podařilo snížit počet podvodných úvěrů z osmi na cca tři procenta, čímž klient ušetřil přes 12 milionů eur ročně.

 Komentáře