Abra rozšířila nabídku softwaru pro podniky

Společnost Abra Software dnes oficiálně představila čtyři svoje softwarové novinky, které rozšiřují nabídku řešení pro firemní zákazníky a nabízí integraci s podnikovým informačním systémem.


První novinkou je Abra E-shop, který je úzce provázán s informačním systémem Abra a lze jej využívat nejen pro nabídku produktů koncovým zákazníkům, ale i dalším firmám.

Dále byl představen Abra Publisher, systém na správu webových stránek, ale i firemních intranetů a extranetů plně napojitelných na některá data z informačních systémů.

Dalším představeným produktem se stal Abra MOS – mobilní obchodní systém, který je plně napojený na IS, vysoce zabezpečený a podle slov výrobce i intuitivní.

Poslední představenou novinkou je Abra iGate – plně definovatelný portál dostupný z libovolného zařízení připojeného k internetu. Pomocí webového prohlížeče nabídne přehled o aktuálním finančním stavu firmy, o nevyřešených úkolech podřízených, o výši pohledávek, o vyhodnocení prodejů zboží včetně meziročního srovnání a dalších uživatelsky definovatelných parametrech.Komentáře