Acer představil zábavní tablet využívající displej s kvantovými tečkami

Společnost Acer představila několik 10" tabletů, mezi které patří nový Iconia Tab 10 (A3-A50) a nový Iconia One 10 (B3-A40FHD) se dvojicí portů micro-USB pro flexibilní možnosti připojení.

Acer představil zábavní tablet využívající displej s kvantovými tečkamiDíky čtyřjádrovým procesorům MediaTek a operačnímu systému Android 7.0 Nougat přináší tyto nové tablety rychlé reakce a až osmihodinovou výdrž na baterii. Širokoúhlý IPS displej poskytuje společně s reproduktory s pěti magnety skvělé audiovizuální zážitky, zatímco se bezdrátové připojení 802.11ac stará o rychlé připojení k síti.

Iconia Tab 10 (A3-A50) byl navržen s ohledem na konzumaci multimediálního obsahu a vybaven displejem s technologií kvantových teček (Quantum Dot), díky které nabídne širší rozsah barev společně s vyšším jasem, hlubší saturací a větší přesností pro dramaticky realističtější obraz. Patentovaný subwoofer od Aceru nabízí zvuk při zachování štíhlého profilu o tloušťce menší než 9 mm. Iconia Tab 10 má také přeinstalovánu aplikaci Acer MediaMaster, která uživatelům umožňuje nastavit předvolby pro různé typy filmů či hudby.

Iconia One 10 (B3-A40/B3-A40FHD) nabízí díky dvěma portům micro-USB a podpoře OTG vyšší produktivitu, protože umožňuje nabíjení tabletu při současně připojeném externím zařízení, jako je externí úložiště či myš, zatímco k němu může být také připojena například bluetooth klávesnice pro zadávání textu. Operační systém Android 7.0 také podporuje vícenásobná okna a rychlé přecházení mezi aplikacemi, což dále zvyšuje všestrannost tohoto zařízení.

Nové tablety Iconia Tab 10 a Iconia One 10 jsou vybaveny inteligentními nástroji vyvinutými společností Acer, které zjednodušují každodenní úkoly:

  • EZ WakeUp – Pomocí jednoduchého gesta se tablet probudí a spustí předem vybranou aplikaci.

  • EZ Snap – Umožňuje snadné pořízení snímku obrazovky jednoduchým tříprstým stiskem. Snímky pak lze snadno editovat a sdílet.

  • EZ Mode – Umožňuje uživatelům přizpůsobit rozhraní systému, a to tak, aby byl při sdílení tabletu s rodinou, přáteli nebo dětmi omezen přístup ke konkrétním aplikacím a datům.

  • Memory Cleaner – Slouží pro správu paměti, úložiště a aplikací pro optimalizaci funkčnosti systému.

Tablet Iconia Tab 10 (A3-A50) bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 249 €.

Tablet Iconia One 10 (B3-A40FHD) bude v oblasti EMEA k dispozici v červenci za cenu od 178 €.

Úvodní foto: Acer

Galerie


Komentáře