Acer Switch Alpha 12 - kapalinou chlazený notebook

Acer představil Switch Alpha 12, notebook 2 v 1 s Windows 10 s chlazením Acer LiquidLoop, vysokým výkonem a tenkým profilem.

Acer Switch Alpha 12 - kapalinou chlazený notebookSwitch Alpha 12 je prvním pasivně chlazeným notebookem 2 v 1 využívajícím procesor Intel Core i7, Core i5 nebo Core i3 šesté generace. Využívá operační systém Windows 10.

„Switch Alpha 12 patří do nové generace mobilních produktů Acere 2 v 1,“ řekl Jerry Hou, generální ředitel divize komerčních a odnímatelných notebooků, byznysových IT produktů společnosti Acer.

Tichý chladicí systém LiquidLoop se stará o to, aby měl Switch Alpha 12 stabilní teplotu a běžel efektivně bez hluku ventilátoru. Toto zařízení je prvním notebookem 2 v 1 s 6. generací procesorů Intel Core, které se může pochlubit pasivním chlazení. Tato kombinace přispívá k vysokému výkonu systému a celodenní osmihodinové výdrži na baterii.  

Chladicí systém LiquidLoop také poskytuje vyšší spolehlivost, jelikož zde není přítomen žádný ventilátor. Switch Alpha 12 nevyžaduje odvětrávání, které trpí problémy, jako je proudění vzduchu a hromadění prachu.

Switch Alpha 12 je volitelně vybaven perem Acer Active Pen, univerzálním stojánkem a nasazovací klávesnicí, můžete jej tedy používat prakticky kdekoli jako notebook s Windows 10 i jako tablet se všemi funkcemi jako na počítači díky funkci Continuum. K dispozici jsou dvě varianty klávesnice: standardní a podsvícený model pro větší efektivitu ve špatně osvětlených prostorech.

Stabilní stojánek ve tvaru písmene U byl navržen tak, aby byl protiskluzový a držel displej ve svislé poloze, přičemž mohou uživatelé využívat dotykové ovládání nebo psát na displeji. Lze jej plynule nastavit do jakéhokoli úhlu v rozmezí až 165°.

Acer Switch Alpha 12 má rozměry 292,1 × 201,4 × 15,85 mm a s klávesnicí váží 1 250 g.

V oblasti EMEA bude k dispozici v červnu za cenu od 19.990,- CZK.

Úvodní foto: Acer

Galerie


Komentáře