Active 24 spouští multihostingové služby

Společnost Active 24 informovala, že údajně jako první v ČR začala nově nabízet tzv. multihostingové balíčky. S novým multihostingem lze spravovat až 10 domén na jednom hostingu a za jednu cenu a balíčky navíc obsahují vše, co je k webové prezentaci potřeba.


Součástí balíčků jsou tak e-maily, databáze, skripty, FTP přístupy, Cron a mnoho dalších komponentů.

Multihostingové balíčky společnosti Active 24 jsou k dispozici ve dvou variantách - Home a Business. Nová nabídka vychází cenově ze současných webhostingových balíčků, zvýšily se však dřívější parametry služeb.

Na balíčku Home, který je nabízen za 129 Kč/měsíc, lze hostovat najednou až 5 domén, ke každé doméně lze vytvořit samostatný webhosting. Celková prostorová kvóta, která je pro jednotlivé webhostingy k dispozici, je 5 GB, kvótu si zákazníci mohou libovolně rozdělit mezi jednotlivé webhostingy, v rámci nich pak dále mezi web, e-maily a databázi. Každý webhosting pak obsahuje databázi, FTP přístup, skripty, Cron, e-mailové schránky, možnost vytvářet domény třetího řádu, statistiky návštěvnosti, tedy vše, co je třeba pro webovou prezentaci.

Balíček Business poskytuje 10 GB prostoru, a umožňuje hostovat až 10 domén, ostatní parametry pro jednotlivé hostingy jsou stejné. Jeho cena je pak 249 Kč/měsíc. Pro obě služby platí zákaznická podpora v režimu 7x24 a Active 24 si od tohoto kroku slibuje primárně přilákání nových zákazníků.Komentáře