ADSL bez nutnosti platit paušál za pevnou linku představil i T-Mobile

T-Mobile rozšiřuje od srpna 2009 nabídku svých datových služeb o pevné připojení bez poplatku za pevnou linku. Tzv. „nahé" ADSL představuje datové připojení v rychlosti až 16 Mb/s, navíc bez omezení objemu přenesených dat.


T-Mobile tak podle svých slov ještě vylepšuje své portfolio datových služeb umožňujících surfovat jak z domova, tak na cestách v notebooku nebo v mobilu.
„Věříme, že touto nabídkou oslovíme řadu zákazníků, které od využívání rychlého internetu prostřednictvím pevné linky odrazovala nutnost platit paušál za nevyužitou službu," říká Petr Dvořák, ředitel marketingu společnosti T-Mobile.
Zákazníci si mohou vybrat jeden ze dvou tarifů, a to buď Internet ADSL Standard-bez pevné linky s rychlostí 8 Mb/s za 699 korun, nebo Internet ADSL Premium-bez pevné linky. Ten nabízí rychlost až 16 Mb/s a přijde uživatele na 849 korun měsíčně (všechny ceny včetně DPH).
U obou tarifů také platí neomezený FUP na objem přenášených dat. Službu je možné navíc aktivovat i v případě, kdy zákazník nemá aktivní pevnou linku (na tzv. neaktivním vedení).

Již dříve představila podobnou službu například společnost Telefonica O2 Czech Republic a některé další firmy, využívající zpravidla velkoobchodní nabídku této organizace.

ADSL Tarif

Rychlost

Cena

Internet ADSL Standard bez pevné linky

8 Mb/s

699 Kč

Internet ADSL Premium bez pevné linky

16 Mb/s

849 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.Komentáře