Alienware strojům bude 20 let a míří do Česka

Herní značka Alienware slaví tento rok 20 let na trhu a při této příležitosti představila na herním veletrhu E3 v Los Angeles nové produkty svého hráčského portfolia. Notebook s OLED displejem k nám dorazí v létě.

Alienware strojům bude 20 let a míří do ČeskaAlienware 13 OLED je prvním herním notebookem, který spojuje OLED technologii displeje vyrobenou ve spolupráci se Samsungem. OLED technologie proniká do televizí a smartphonů a uživatelé si ji vychvalují díky schopnosti pixelů, které se mohou samy vypnout. Pomocí toho dosahují opravdu reálné černé barvy pro Hráči s notebookem získají nejrychlejší odezvu, typicky 1ms. Alienware Graphics Amplifier, který je s tímto modelem také kompatibilní, nabízí navýšení grafického výkonu již dnes, ale i s možností rozšíření do budoucna.

Notebook Alienware 13 s OLED displejem bude dostupný také v České republice již v průběhu července. Kromě tohoto produktu představil Dell na letošní E3 také novinky v kategorii počítačů Alienware.

 

Alienware Aurora

Nový Alienware Aurora je střední tower počítač. I přes menší zpracování oproti předchozímu modelu, disponuje více možnostmi dedikovaných grafických karet a větším potenciálem pro přetaktování spolu s nejnovější generací grafických karet NVIDIA GeForce pro 4k a dokonce 12k hraní s kapacitou duální grafiky. Vylepšení výkonu zahrnuje také nejnovější procesory Intel, které jsou dostupné s chlazením kapalinou.

 

Alienware Area-51

Area-51 představuje plnohodnotný počítač, vybavený novými procesory Intel Core i7 (a.k.a. Broadwell-e) s možností volby mezi 6 až 10 jádry a také s nejnovější grafickou technologií NVIDIA GeForce (a.k.a. Pascal).

Podle Intelu poskytuje procesor Core i7 až o 35 procent rychlejší multi-thread výkon. V kombinaci s novou grafickou kartou GeForce GTX nastavuje nový standard pro multi-tasking a virtuální realitu. Ikonický triádový design poskytuje osazení až tří plnohodnotných grafických karet, které lze vyměnit skrze boční panely.

 

Alienware Alpha

Nová Alpha zahrnuje v kompaktním zpracováním grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 960 s operační pamětí 4GB GDDR5. Oproti předchozí generaci dosahuje o 60 procent většího grafického výkonu. Na výběr je nově také grafický výkon pomocí grafických karet AMD Radeon a nyní je Alpha také kompatibilní s Alienware Graphics Amplifier, takže lze její možnosti grafického výkonu rozšířit i v budoucnu pro plné využití ve virtuální realitě nebo hraní ve 4k rozlišení. 

 

Úvodní foto: Dell

Galerie

Komentáře