ARIS Community: Zájem o řízení podnikových procesů roste

Společnost Software AG tento týden oznámila, že ARIS Community překonala rok od spuštění hranici 50 000 členů. Stala se tak údajně světově nejrozsáhlejším společenstvím lidí zabývajících se řízením podnikových procesů, které má umožnit jednotlivcům, podnikům a univerzitám analyzovat, vizualizovat a sdílet informace.


Rozpoznání intelektuálního kapitálu a spolupráce na jeho rozvoji se stále více považuje za zdroj konkurenčních výhod a zásadní krok na cestě k ekonomice a společnosti založených na znalostech. ARIS Community tak má za úkol dát začátečníkům šanci učit se od expertů, je prostředím ke spolupráci a komplexní platformou k výměně informací.

ARIS Community, která byla spuštěna v srpnu 2009 je nyní podle zástupců Software AG na poli řízení podnikových procesů největší komunitou. Její členové jsou jak začátečníci v oboru, tak zkušení experti, univerzity stejně jako firmy, občasní uživatelé i regulérní projektové týmy na plný úvazek. Členové komunity mají také volný přístup k modelovacímu nástroji ARIS Express, který má za cíl umožnit zaměstnancům nalézt, co by pro ně mohlo představovat vlastní intelektuální kapitál a informační aktiva, jako jsou třeba prezentace a tabulky, a využít je jako vstup pro účely vlastních procesů. Členové ARIS Community dále mohou využít kompletní produktovou řadu webMethods k nasazení procesů modelovaných v ARIS Express.Komentáře