Arista Networks koupila společnost Big Switch Networks

Akvizice přispěje k vylepšení síťového softwaru společnosti Arista.

Arista Networks koupila společnost Big Switch Networks


Arista díky akvizici společnosti Big Switch Networks vylepší svá řešení pro monitoring sítí a dohled pomocí softwarové platformy CloudVision a DANZ (Data ANalyZer).

Arista a Dell budou i nadále pokračovat v partnerské spolupráci v dodávce cloudové architektury typu fabric a dohledových řešení.

„Téměř šest let spolupracují společnosti Big Switch Networks a Dell EMC Networking na podpoře Open Networking s důrazem na flexibilitu a možnosti, které Open Networking přináší zákazníkům,“ řekl Tom Burns, Senior Vice President a General Manager ve společnosti Dell EMC Networking & Solutions. „Těšíme se na spolupráci se společností Big Switch Networks, nyní již Arista Networks, při dodávání cloudových a monitorovacích platforem našim zákazníkům.“

„Produkty Big Switch rozšíří naši analytiku a vizibilitu a pomohou našim zákazníkům lépe monitorovat jejich cloudové sítě,“ řekl Anshul Sadana, COO společnosti Arista Networks.

„Jsme nadšeni, že spojíme síly se společností Arista a umožníme zákazníkům významně zjednodušit jejich cestu ke cloudu,“

Úvodní foto: Fotolia © kritchanut


Komentáře