AT Solution spustilo novou platformu pro pořádání soutěží na webu

Pořádání soutěží je považováno za jednu z možných variant, jak svou firmu, web, e-shop či propagovat konkrétní produkt za minimální náklady. Společnost AT Solution proto spustila web Soutezime.cz, který je podle výrobce první komplexní platformou pro uspořádání, propagaci a automatické vyhodnocení souteží zdarma.


Zástupci AT Solution tvrdí, že správně navrhnutá a atraktivní soutěž pro uživatele internetu může přinést stovky přímých přístupů na internetové stránky, zvýšení povědomí o značce a produktu a také vytvoření skupiny soutěžících, s ním pak lze nadále marketingově pracovat. Docílit tak lze i objednávek výrobků či služeb.

Co se týká hlavních charakteristik portálu soutezime.cz, jsou podle AT Solution následující:
1. Je zdarma pro všechny a bez omezení
2. Jednodušší připrava soutěže
Dříve pokud jste chtěli uspořádat soutěž, museli jste vytvořit soutěžní otázky, naprogamovat je do webu, což stálo čas a peníze. Na soutezime.cz si jednoduše vytvoříte soutěž, zadáte otázky a publikovat, což údajně nezabere více než 3 minuty.
3. Snazší vyhodnoceni soutěže
Pokud se soutěž dobře vymyslí, přijdou na zadaný e-mail stovky odpovědí, které je potřeba vyhodnotit a evidovat. Soutezime.cz tuto funkcionalitu dělá automaticky a zadavatel pouze dle podmínek výherce.
4. Možnosti Propagace soutěže
Propagace soutěže je na soutezime.cz zcela zdarma. Internet nabízí také další možnosti jak soutěž prezentovat a propagovat. Lze například přímo z administrace soutěže objednat placené rozšiřující služby, které zajistí propagaci na dalších soutěžních portálech, Facebooku, sklik.cz, adwords.cz a dalších propagačnich kanálech.
5. Podpora mobilních telefonů
Soutezime.cz údajně jako první soutěžní server umožnuje všem, co chtějí soutěžit, mít přehled o všech nových soutěžích nejen na e-mailu, ale i ve svých mobilních telefonech. K dispozici je aplikace pro soutěžící jak na platformně Android tak i iPhone.Komentáře