Balíčky pro snadou implementaci dohledového systému představil D-Link

Nový vícekanálový IP dohledový systém Secure Centre, který nabízí snadno použitelné kompletní zabezpečovací balíčky, představila firma D-Link. Jsou určeny zejména pro malé a střední firmy.


Balíčky jsou dodávány ve čtyřech různých variantách: SoHo, SMB, Profesional a Advanced, takže vyhovují potřebám nejrůznějších organizací a prostředí. Každý balíček obsahuje 2 IP kamery, 1 síťový videorekordér (NVR – Network Video Recorder) a ovládací software.

Balíčky podle výrobce využívají pokročilé funkce a technologie pro kompresi digitálního videa a spojují je do kompaktního a snadno ovladatelného řešení.

Pomocí systému mohou uživatelé například sledovat živý videopřenos na jakémkoli počítači, připojeném přímo do lokální sítě, nebo přes internet. Uživatelé mohou sledovat video současně z několika kamer, nainstalovaných na různých místech, a mohou nonstop nahrávat digitální záznam s využitím rozvrhu nahrávání nebo funkce detekce pohybu.

Inteligentní vyhledávací funkce dokáže prý snadno detekovat významné události. Stačí vybrat cílovou oblast na videu a nastavit citlivost vyhledávání. Kritériem pro vyhledávání může být například detekce pohybu, chybějící nebo opuštěný předmět, ztráta ostrosti obrazu nebo zakrytí kamery. Navíc má program pro přehrávání na NVR přehledné a jednoduché webové rozhraní, které pomůže uživatelům snadněji přehrávat, prohledávat nebo exportovat vybrané videozáznamy.Komentáře