Bankovní aplikaci optimalizovanou pro nasazení ve smartphonech a tabletech nabízí Arbes

Specializované řešení Smartphone Banking určené pro platformy iPhone/iPad, Android a Blackberry, představila firma Arbes Technologies.


Novinka představuje plnohodnotný kanál pro příslup k bankovnímu účtu - kromě běžné správy financí podporuje například práci s více účty včetně hotovosti nebo kreditních karet, umožňuje sledování struktury a vývoje nákladů a příjmů ve formě grafů, zobrazuje pobočky a bankomaty na mapě, nabízí tzv. budgetování a sledování cash-flow parametrů a mnoho dalšího.

Výhodou nového řešení je i nadstavba aplikace, která umožňuje klientům banky dále spravovat svoje finance a provádět kategorizace plateb a domácí rozpočty v režimu off-line.

„Bankám nová aplikace umožňuje prostřednictvím bezpečného rozhraní poskytovat informace o produktech a transakcích nebo přijímat instrukce k provedení plateb,“ uvedl Dalibor Lošťák, ředitel divize bankovních systémů, Arbes Technologies.

„Dalším plusem je možnost pracovat s geografickými informacemi s mapovým podkladem ve smartphonech a tabletech nebo využívat aplikaci jako centrální marketingový kanál banky. Řešení lze navíc dále rozšiřovat dle individuálních potřeb každé banky, například doplněním specifických produktů či formulářů,“ dodal.Komentáře