Bezpečnostní HD kameru ve velikosti rtěnky nabízí Axis

Dohledovou kameru M2014-E, jejíž rozměry jsou 3,2 x 7,6 cm a která je určena do vnějších i vnitřních prostor, představil Axis.


axis M2014-EUrčena je především pro monitorování v maloobchodních prodejnách, buticích, hotelích či malých kancelářích.

Novinka poskytuje obraz v kvalitě HDTV 720p s plným obnovovacím kmitočtem. Výstupem kamery jsou vícenásobné, samostatně konfigurovatelné streamy obrazu s kompresí H.264. Všestrannost ještě rozšiřuje možnost použít formát Motion JPEG.

Kamera má vestavěný slot pro paměťové karty, podporuje napájení přes kasický ethernetový kabel (PoE, Power over Ethernet; může však být ale napájena i z přímého zdroje) a je integrována s dohledovou platformou Camera Companion, která je vhodná právě pro malé systémy pracující s až 16 kamerami.

Novinka podporuje také video detekci pohybu, alarm neoprávněné manipulace a obsahuje vstupní/výstupní port pro připojení dalších zařízení, například čidel a externích relé pro aktivaci alarmů nebo řízení přístupu.

Kamera má třídu ochranného krytí IP66, která zaručuje ochranu proti prachu a silnému dešti a obsahuje podporu formátu pro snímání chodeb s názvem Corridor Format, který kameře umožňuje poskytovat obraz se svislou orientací.Komentáře