Bezpečnostní incidenty pod kontrolou, slibuje RSA

Nové produkty i služby a jejich možné vzájemné propojení, které podnikům umožní rychleji reagovat na případné incidenty, oznámilo RSA, divize firmy EMC.

Bezpečnostní incidenty pod kontrolou, slibuje RSA


Mezi představenými produkty jsou aktualizace řešení RSA Security Analytics, které přichází s novou modulární architekturou a pomáhá tak reagovat na klíčové požadavky v oblasti správy zabezpečení a přihlašování a také snižuje náklady pro dlouhodobé uchovávání dat.

Jde o kombinace prvků pro správu zabezpečení s analytickými funkcemi streamovanými prakticky v reálném čase, což podle výrobce urychluje detekci incidentů a varování.

Vylepšené rozhraní pak zahrnuje vizualizační funkce, které usnadňují rozpoznání podezřelých událostí.

Řešení Security Operations Management a  Advanced Cyber Defense  – Retainer, jež usnadňují reakci na incidenty, a Start, jež slouží pro zpracování incidentů – zase nově tvoří jednotný systém pro reakci na incidenty včetně poradenských a vzdělávacích služeb.

RSA představila i nové vzdělávací moduly pro analytiky. Mají podle výrobce zlepšovat správu životního cyklu bezpečnostních incidentů – od jejich rozpoznání přes prošetření a reakci až po poučení a úpravu procesů.

Úvodní foto: © rvlsoft - Fotolia.com


Komentáře