Bezpečnostní integrované řešení pro podnikové klienty

Společnost Kaspersky Lab představila platformu podnikových řešení kybernetické bezpečnosti Kaspersky Endpoint Security for Business. Je určena pro korporátní zákazníky a nabízí kombinaci ochrany, efektivity a snadné správy.

Bezpečnostní integrované řešení pro podnikové klienty


Přichází s řadou nových nebo vylepšených technologií, které správcům IT v podnicích umožní sledovat, ovládat a chránit celou podnikovou síť. Pomoc spočívá v ochraně před sofistikovaným malwarem a kybernetickým zločinem, ale i v boji s dalším běžným nepřítelem IT bezpečnosti – komplexností systému.

Kaspersky Endpoint Security for Business bude nabízen v různých variantách podle potřeb a velikosti podniku (Core, Select, Advanced a Total). Mobile Security and Device Management poskytuje zabezpečení dat i na soukromých chytrých telefonech a tabletech zaměstnanců. Ochranu mobilních zařízení lze spustit na dálku pomocí centrální správy Mobile Device Management (MDM).

Data Encryption chrání soubory, složky či disky 256bitovým šifrováním Advanced Encryption Standard (AES). Lze jej aplikovat i na periferie a přenosné paměti.

Kaspersky Endpoint Security for Business umožňuje kontrolovat používání aplikací pomocí pravidel správy a dynamického whitelistingu, včetně přenosných disků. Urychluje a zjednodušuje časově náročné úkoly, jako je instalace operačního systému, správa položek sytému, vzdálená správa nebo například kontrola přístupu do sítě (NAC) a licencování. K dispozici je také automatické vyhledávání záplat a zranitelností aplikací. Vše je řízeno z jediného místa – Security Center.

Anglická verze byla představena začátkem února, lokalizovaná česká verze, včetně centrální konzole, bude k dispozici od konce března.

Úvodní foto: © higyou - Fotolia.com


Komentáře