Bezpečnostní trendy a řešení na FSDays 2015

V polovině září se pozornost v oblasti bezpečnosti soustředí do pražských Letňan. Ve dnech 15. – 19. září 2015 se v PVA Expo Praha uskuteční 7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days.


 

Veletrh FSDays je každoročně originální přehlídkou nejnovějších trendů a postupů sloužících v protipožární ochraně, mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, prostředků sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémů pro inteligentní budovy, apod.

FSDays se koná již počtvrté souběžně s největším stavebním veletrhem For Arch. Díky této mimořádné synergii vzniká zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Celý komplex veletrhů každoročně navštíví více než 70 tisíc návštěvníků.

Generálním partnerem FSDays 2015 je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR, Hlavní město Praha a Policie České republiky. Mediálním partnerem magazín Computerworld.

Nové informace, pohledy a zajímavosti ze světa bezpečnosti zde najdou odborní návštěvníci a přívrženci B2B sektoru, stejně tak jako široká veřejnost.Komentáře