BI řešení pro menší organizace představil Arbes

FEIS [BI], nové řešení pro podporu řízení a rozhodování v menších a středních společnostech, představila společnost Arbes. Je postavené na technologické platformě Oracle a podle výrobce je mimo jiné atraktivní svou cenou.


Základem řešení je předpřipravený modul postavený nad ERP systémem FEIS. Produkt podle výrobce slouží jako základní kámen celopodnikového řešení BI a lze jej napojit na libovolný zdroj dat či podnikovou aplikaci.

Také zahrnuje sadu nástrojů a komponent nabízející analytické a reportovací schopnosti, poskytuje rozsáhlé možnosti prezentace dat a snadnou tvorbu reportů, umožňuje sledování zejména finančních ukazatelů, porovnání výsledků a plánů či zpracování ad-hoc analýz.

Systém rovněž nabízí snadné a intuitivní ovládání s minimálními nároky na školení koncových uživatelů, přičemž díky využitému webovému rozhraní jej není nutné instalovat na uživatelská PC. Prodejce tvrdí, že při standardním způsobu implementace je možné jej připravit, nasadit a předat do rutinního provozu během pěti týdnů od podpisu smlouvy.Komentáře