BVV zveřejňuje podrobnosti o Invexu, 3IN a spol.

Invex se promění ve dvojici akcí Invex Forum a 3IN, zcela se odstřihne od Digitexu i Interkamery a bude dvoudenní (5. - 6. 10. 2009) – taková je aktuální představa pořadatele, Veletrhů Brno. Po jednodenní přestávce (8. - 10. 10.) se pak na výstavišti mají společně odehrát již zmíněné akce Digitex a Interkamera.


 

3IN (inovace-investice-informace) má být podle pořadatelů platformou pro setkání státní správy a samosprávy s velkými korporacemi, Invex Forum slibuje přinést nová i již tradiční témata odborné veřejnosti. Obě akce jsou plánovány do zcela nového pavilonu P, který má po svém dokončení disponovat konferenčními prostory i dalším potřebným zázemím.

Pokud jde o zaměření Invex Fora, pořadatelé zmiňují především ERP Forum, IT & Communication Forum nebo ICT Forum pro školy, zvláštní diskuse mají být věnovány potenciálním přínosům i úskalím outsourcingu či insourcingu nebo konkrétnímu inovačnímu potenciálu ICT. Vstup na všechny akce je podmíněn registrací.

Bez registrace se naopak návštěvníci dostanou na Digitex a Interkameru, kde se letos bude možné setkat s jednou zcela zásadní novinkou: Vystavovatelé budou moci své produkty nejen ukazovat, ale také prodávat.

 Komentáře