Byznys procesy může zautomatizovat nové řešení od Cordysu

Na český trh vstupuje řešení Business Process Management (automatizace procesů napříč oddělenými informačními systémy) od společnosti Cordys Software. Distribuovat je bude firma Galeos.


Řešení BPM od Cordysu je podle dodavatele vhodné zejména pro sektor středních firem a je lze jej nasadit i prostřednictvím cloudu.  Zakladatelem a předsedou představenstva společnosti Cordys je Jan Baan, vlastník firmy Baan, svého času významného globálního hráče na poli ERP.

Technologie Business Process Management (BPM) umožňují vizualizovat, automatizovat a řídit podnikové procesy vedoucí napříč různými informačními systémy, a provádět v těchto procesech změny bez nutnosti zasahovat do jednotlivých systémů.

Manažeři pak mohou sledovat postup zpracování jednotlivých případů, okamžitě identifikovat případné problémy a snadno provádět procesní změny.  To dramaticky zvyšuje výkonnost a flexibilitu všude tam, kde je realizován důležitý a komplikovaný proces, který není možné pokrýt jedinou aplikací.

Cordys je prý nejrychleji rostoucím dodavatelem BPM na světě a jeho řešení nabízí podle analytiků IDC  největší rozsah funkcí v  oboru.

„Už dlouho jsme vyhlíželi BPM produkt, který bude prakticky použitelný i ve středních firmách. A právě to přináší Cordys. Čekáme, že pro tento segment trhu bude zvlášť zajímavé nasazení v cloudu,“ uvedl představenstva společnosti Galeos Jiří Gregor. „Umožníme podnikům dostat procesy pod kontrolu a automatizovat je, a dáme jim téměř neomezenou flexibilitu pro procesní změny, aniž by se do stávajících informačních systémů podstatně zasahovalo.“Komentáře