Canon inovoval řadu scannerů imageFormula

Canon Europe tento týden představil svůj nejvýkonnější kompaktní stolní skener imageFormula DR-M160. Novinka je určená především pro náročná firemní prostředí, která vyžadují rychlé, vysoce kvalitní a spolehlivé řešení pro skenování.


Dokumentový skener imageFormula DR-M160 nabízí oboustranné skenování s rychlostí až 120 obrázků za minutu při rozlišení 300 dpi a je vhodný pro vytížená kancelářská prostředí, která vyžadují rychlé a přesné dávkové snímání, získávání dat z dokumentů a komplexní řešení pro zpracování dokumentů. Současně byl představen i model DR-C125, jenž umožňuje barevné skenování až 50 obrázků za minutu s využitím ultrazvukové detekce dvojitého podávání.

Podavač dokumentů skeneru imageFormula DR-M160 s kapacitou až na 60 listů odděluje jednotlivé listy papíru, které tak mohou být  zpracovány v dávkách, včetně dokumentů různých velikostí a umožňuje skenování nejrůznějších typů dokumentů, včetně tlustých i tenkých listů, embosovaných karet a dokumentů dlouhých až 3 metry.

Pro plynulejší provoz má imageFormula DR-M160 inteligentní funkci pro opakované podání dokumentu v případě podání více listů dokumentu najednou. Pokud je detekováno v dráze skeneru více listů dokumentu najednou, jsou vráceny do výstupní přihrádky na přeskenování.Navíc je umístěno na čelním panelu skeneru tlačítko dvojitého podání DFR, které uživateli umožní detekci dvojitého podávání podle potřeby vypnout a pokračovat ve skenování - například při skenování obálky.

Součástí balení je profesionální softwarový balíček zahrnující aplikace CaptureOnTouch, CapturePerfect 3.1, eCopy PDF Pro Office, ovladač Kofax VRS, které nabízí výkonné nástroje pro zpracování obchodních dokumentů, včetně rychlého připojení na SharePoint a ukládání souborů do formátu PDF-A pro dlouhodobou archivaci.Komentáře