Canon přidává další inkoustovky pro domácí uživatele

Canon rozšířil produktovou řadu inkoustových multifunkcí Pixma o novou modelovou řadu. Oproti předchozím modelům jsou tiskárny až o 40 procent menší.

Canon přidává další inkoustovky pro domácí uživatelePomocí integrovaného rozhraní Wi-Fi podporují všechny nové modely Pixma bezdrátový tisk z osobních počítačů a prostřednictvím vylepšené aplikace Canon Print pro operační systémy Android a iOS také z chytrých telefonů a tabletů.

Funkce jako Wi-Fi Direct a režim přístupového bodu umožňují přímé připojení tiskárny bez nutnosti využívat router nebo zadávat heslo k domácí Wi-Fi síti. Uživatelé tak mohou multifunkce snadno sdílet s hosty nebo ostatními členy rodiny.

Uvedené modely Pixma TS9050 a Pixma TS8050 disponují funkcí Pixma Touch & Print, která na zařízeních s operačním systémem Android dovoluje snadné propojení chytrých telefonů a tabletů s tiskárnou. Uživatelé těchto zařízení kompatibilních s technologií NFC (komunikace na krátkou vzdálenost) tak mohou prostřednictvím aplikace Canon Print snadno tisknout i skenovat.

Součástí Pixma TS9050 je i rozhraní Ethernet, které nabízí připojení a sdílení v domácí síti klasicky pomocí síťového kabelu.

V případě multifunkcí Pixma TS9050, Pixma TS8050 a Pixma TS6050 poskytuje dotykový LCD displej přístup ke službě Pixma Cloud Link, která zajišťuje komunikaci s  cloudovými službami a umožňuje rychlý tisk fotografií i nahrávání dokumentů do cloudu. Příznivci sociálních médií navíc mohou vybrané tiskárny propojit s Instagramem a vytisknout fotografie přímo z ní.

Multifunkce Pixma TS5050 a Pixma TS6050 využívají systém pěti samostatných inkoustů jak na běžný tak fotografický papír.

Pro všechny nové modely jsou k dispozici volitelné inkoustové kazety XL. 

Úvodní foto: Canon

Galerie

Komentáře