CCV usnadní správu i složitých skladů

S Lokia WMS, novým softwarovým řešením pro řízení skladů, přichází na trh společnost CCV Informační systémy. Pochlubit se může zejména účinným řízením pracovníků ve skladu nebo přehledným zobrazením zásob na grafické mapě skladu.

CCV usnadní správu i složitých skladů


Lokia WMS řídí, eviduje a vyhodnocuje skladové procesy. Zvyšuje tak produktivitu skladníků při současném omezení jejich chybovosti.

Silnou stránkou je podle výrobce také modulárnost systému, která zajištuje jednoduché nasazení do praxe. Lokia WMS umí řešit řízení skladů  pomocí volitelných funkcí, které jsou poskytovány formou služby účelně podle potřeb logistiky obchodních a výrobních firem.

Lokia WMS pomáhá získat i přehled o stavu a umístění zásob. Kapacitu skladu až do úrovně skladových přihrádek mohou uživatelé přehledně zobrazovat na grafické mapě.

WMS systém disponuje responzivní webovou aplikací dostupnou z jakéhokoli internetového prohlížeče a klientem pro mobilní čtečky čárových kódů s jednoduchým uživatelským rozhraním. Řešení je postaveno na technologiích Microsoftu a využívá cloudové služby platformy Azure.

Ke službě patří také dodávka logistických konzultací a souvisejících doplňkových služeb od zavedení čteček čárových kódů až po integraci s podnikovým systémem. Samotné nasazení systému prý probíhá během jednoho či dvou dnů.

Úvodní foto: CCV


Komentáře