Cenově výhodný biometrický docházkový systém typu all-in-one uvedl na náš trh Iresoft

Docházkový systém Alveno Biometrix s podporou biometrických funkcí uvedla na náš trh firma Iresoft. Systém je dodáván v balíčku all-in-one, který dovoluje rychlou implementaci. Cena se pohybuje okolo 17 tisíc Kč bez DPH.


Řešení podle výrobce zaručuje firmám snadnou instalaci a okamžitý přehled nad docházkou zaměstnanců. Balíček zahrnuje biometrickou čtečku, software, kabel a administrační kartu.

Základní verze je určena pro podniky do 25 zaměstnanců, lze je však jednoduše rozšířit až na 50 pracovníků. Součástí produktu je také software, díky kterému je možná tvorba souhrnných výkazů docházky. Systém rovněž dovoluje zaměstnavatelům získat ucelený přehled o odpracované době, a to včetně přesčasů, víkendů nebo svátků.

„Náš balíček byl vyvinut na míru menším firmám. Tyto podniky totiž nechtějí v rámci řešení docházky podstupovat složitou implementaci a navíc nejsou ochotny do systémů investovat vysoké částky," uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti Iresoft. „Cena biometrických čteček dosud překračovala hranici pětadvaceti tisíc korun. Vyvinuli jsme takové řešení, které si mohou dovolit i menší firmy, a to při zachování kvality a spolehlivosti čtení otisků prstů," dodal Halousek.

Biometrická technologie si v oblasti kontroly docházky získává stále větší oblibu. Zaměstnanci totiž nemusí nosit žádné identifikační médium, navíc je otisk prstů unikátní, takže nemůže dojít k záměně.Komentáře