Nové černobílé multifunkce s podporou IPv6 a či síťové autorizace představil Xerox

Sedm nových černobílých multifunkčních zařízení řady WorkCentre 5700 představila společnost Xerox.


Novinky zpracují širokou škálu úkolů - od tisku obecných kancelářských dokumentů až po tiskové úlohy ve vysokých objemech. Navíc podle výrobce obsahují funkce, které pomáhají uchovat obchodní informace v bezpečí.

Novinky nabízejí rychlost tisku až 90 stránek za minutu a také mohou tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat souběžně bez přerušení, dále barevně skenovat dokumenty a pomocí funkce Print Around přecházet na další úlohu, pokud je první úloha ve frontě pozdržena kvůli nedostatku zdrojů.

WorkCentre 5700 nabízí také plnou podporu standardu sítí IPv6, funkce Image Overwrite, izolaci faxu pro zabránění neoprávněného přístupu k datům; a síťovou autorizaci pro omezení přístupu ke skenování, e-mailu a síťovému faxování.

Řada 5700 je postavená na platformě Extensible Interface Platform (EIP) od společnosti Xerox, kterou lze použít pro podporu specifických pracovních postupů a aplikací.

Řada WorkCentre 5700 je již nyní v České republice dostupná za cenu začínající na 98 500 Kč bez DPH (platí pro model 5735).Komentáře