Cestovní směrovač pro sdílení mobilního internetu nabízí TP-LINK

Společnost TP-LINK uvádí na český trh nový kapesní bezdrátový směrovač TL-MR3040 s přenosovou rychlostí až 150 Mb/s a zprostředkovanou podporou sítí 3G/3.75G.


TL-MR3040 Směrovač charakterizují štíhlé křivky a bílé provedení. Po připojení modemu USB 3G dokáže sdílet mobilní internet po bezdrátové síti až pro pět okolních zařízení. Díky kapesním rozměrům a integrované baterii s kapacitou 2 Ah je tak vhodným společníkem na cesty.

Model TL-MR3040 vyniká také jednoduchým nastavením, díky němuž zvládnou během chvilky zprovoznit sdílené připojení i méně zkušení uživatelé. Pro přístup k internetu stačí pouze připojit modem 3G nebo síťový kabel a okamžitě lze sdílet připojení k internetu s dalšími bezdrátovými zařízeními.

Integrovaná baterie o kapacitě 2 Ah zajistí napájení směrovače až po dobu 4 hodin. Směrovač je možné napájet i pomocí kabelu USB připojeného k počítači nebo prostřednictvím dodávaného adaptéru.

Díky standardu 802.11n dosahuje směrovač na bezdrátové síti rychlosti až 150 Mb/s a dokáže tak bez problémů obsloužit několik aplikací náročných na propustnost bezdrátové sítě. Podporuje proto například videokonference nebo telefonování prostřednictvím VoIP.

Cena a dostupnost
Kapesní směrovač TP-LINK TL-MR3040 lze zakoupit v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou maloobchodní cenu 1.299 Kč včetně DPH.Komentáře