Cloudovou službu zjednodušující správu IT malým a středním podnikům představil VMware

Globální dostupnost Go Pro, cloudové služby, která podle dodavatele umožní malým a středním podnikům (SMB) konsolidovat, kontrolovat a zabezpečit jejich fyzickou a virtuální IT infrastrukturu, oznámila firma VMware.


Novinka poskytuje jednotný nástroj ke správě jak virtuální, tak fyzické infrastruktury, a zjednodušení správy IT, přičemž vyvinuta byla v partnerství se společností  Shavlik Technologies.

„S Go Pro přinášíme snadno využitelné řešení pro správu IT infrastruktury malých a středních podniků s cenově dostupnou správou aktualizací, help deskem, správou hardwarových aktiv a softwarových licencí," říká Manoj Jayadevan, ředitel pro rozvíjející se podnikání a služby společnosti VMware.

 

Klíčové vlastnosti Go Pro podle dodavatele:

Snadnější přechod k VMware vSphere –Go Pro poskytuje rozhraní webového prohlížeče a intuitivního průvodce, který uživatele provede všemi potřebnými úrovněmi instalace a nastavení VMware vSphere Hypervisor.

Bezpečnost fyzické a virtuální infrastruktury – Go Pro obsahuje jednoduché a cenově dostupné řešení správy aktualizací speciálně vyvinuté pro malé a střední podniky.

Kontrola softwarového inventáře a licencí – Go Pro pomáhá zákazníkům udržovat kontrolu nad softwarovým inventářem pomocí neustálého sledování fyzických a virtuálních strojů pro softwarové tituly, takže IT oddělení přesně ví, co existuje a co se využívá v jejich prostředí.

Sledování a správa hardwarových aktiv –Go Pro usnadňuje malým a středním podnikům sledování hardwarových strojů stejně jako správu jejich konfigurace, náklady a servisní historii, takže společnosti mohou mít kompletní přehled o své IT infrastruktuře.

Zefektivnění správy IT požadavků – S Go Pro mohou uživatelé velice snadno vytvořit a spravovat požadavky na IT, stejně jako okamžitě zjistit jejich platnost, prioritu a stav. IT také může vyhodnotit starší reporty požadavků, aby lépe porozumělo trendům a zatížení IT oddělení.Komentáře