Co jste mohli vidět na veletrhu FSDays 2016?

V rámci osmého ročníku veletrhu protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days 2016 (FSDays) 2016, který se uskutečnil ve druhé polovině září, vyhlásil organizátor, společnost Mascotte, i ceny pro nejlepší a nejzajímavější exponáty, tzv. FSDays Awards.

Co jste mohli vidět na veletrhu FSDays 2016?


Přihlášené exponáty, celkem osm od sedmi vystavovatelů, vyhodnotila komise, složená ze zkušených odborníků bezpečnostního průmyslu. Porota nakonec udělila dvě hlavní ceny dvě zvláštní ocenění.

První ocenění získala společnost EG-Line za exponát Kaba Evolo mechanotronická vložka - Expert plus od firmy Kaba. Ten nabízí dvojí zabezpečení - vyhodnocuje jak mechanickou, tak elektronickou část klíče. Vysoká kombinační schopnost a bezpečnost klíče se podle tvůrců kombinuje  s vysoce zabezpečenou RFID čipovou technologií v rámci systému Evolo – přístupový systém.

Druhým oceněným  je produkt Zettler Profile od firmy Tyco Fire Protection Products. Představuje nejmodernější řadu ústředen pro požární signalizaci s mnoha funkcemi, vyniká snadnou instalací, konfigurací a údržbou a snižuje celkové náklady na provoz po celou dobu své životnosti.

Zvláštní ocenění pak získala řešení Kerberos Mobile – mobilní 2D skener podvozků od firmy VOP CZ, sloužící pro ochranu vjezdu vozidel do střežených nebo jinak významných objektů, a také ThermoInspector firmy Workswell, což je tuzemský inspekční termovizní systém pro monitoring rizikových oblastí a objektů v rámci aplikací požární bezpečnosti.

Mediálními partnery veletrhu byly časopisy vydávané společností IDG Czech Republic, jako třeba Computerworld či Security World.

Úvodní foto: Mascotte


Komentáře