Comguard a IDG zvou na mezinárodní konferenci o bezpečnosti ICT

Jaká jsou aktuální řešení v boji proti malwaru, jak vypadá detekce složená z postupných analýz, co jsou technologické inovace řešení webových a e-mailových bran, co může přinést nový management pro mobilní zařízení či jak vyzrát na zálohování dat a virtuálních strojů?

Comguard a IDG zvou na mezinárodní konferenci o bezpečnosti ICT


Na to vám odpoví mezinárodní konference Security & Networking Praha 2014, kterou pořádá  Comguard a jehož partnerem je IDG včetně magazínu Securityworld.

Podtitulem akce je „Hrozby musíme umět předvídat“ a účastnit ser jí můžete ve čtvrtek 25. 9. 2014 v Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích od 9.00 do 16.00 hodin. Bližší informace a registrace zde.

Bezpečnostní odborníci Comguardu se v tradiční sekci TOP USE CASES zaměří na to, jak umí malware elegantně obejít antivirová řešení a na testech z Kompetenčního centra ukážou, jak různé modifikace malwaru detekovat.

Účastníci konference budou provedeni skládačkou moderních datových center, která musí splňovat podmínky pro cloudové služby, mobilitu, vysokou dostupnost a jednoduchou správu.

Součástí programu budou i dvě případové studie, právní okénko s advokátní kanceláří Havel, Holásek & Partners, které se tentokrát zaměří na implementace softwaru, specifika cloudu a smluv na cloudové služby a zpráva z kybernetického evropského cvičení CyberEurope 2014 v podání milého hosta Andreji Kropáčové z CSIRT.CZ

Přednášky a prezentace budou doplněny o živé ukázky, návody a konzultace během celého dne.

Generálním partnerem akce je společnost McAfee, partnery firmy Barracuda, Brocade Communications, Cyberoam, Observe IT a Sophos.

 

Úvodní foto: © meschike - Fotolia.com


Komentáře