Computerworld spolu s partnery slaví 20 let informatiky v ČR a SR

První polovina 90. let přinesla v Česku a na Slovensku bouřlivý rozvoj informačních technologií. V tomto období vznikla řada ICT společností, které existují dodnes a jsou významnými hráči na tuzemském trhu, a 18. května 1990 vyšlo také první číslo tehdy černobílého čtrnáctideníku Computerworld v českém a slovenském jazyce.


U příležitosti 20 let na tuzemském trhu Computerworld připravuje speciální rozšířené vydání, které vyjde takřka přesně dvacet let od zrození titulu u nás - 21. 5. 2010. A protože Computerworld je časopisem o informačních technologiích, o produktech s nimi souvisejících, o lidech, kteří v IT pracují a – samozřejmě – také o tvůrcích těchto produktů a technologií, tedy o IT firmách, slavíme spolu se čtenáři i s dodavateli informačních technologií.

Společnostem, které stejně jako Computerworld chtějí aktivně oslavit svoje 20leté, případně jiné významné výročí působení na českém trhu, a poskytnout o sobě čtenářům podrobné informace, nabízíme v tomto vydání prostor pro zhodnocení jejich činnosti a prezentaci jejich aktuální pozice na ICT trhu.

Několik údajů z historie Computerworldu
1991 - ze čtrnáctideníku se stává týdeník, 1992 - uvnitř novin se objevují barevné stránky
1995 - vychází 1. CD ROM Computerworldu pro předplatitele, 1996 - poprvé vychází žebříček TOP 100 ICT společností jako samostatná publikace
1999 – je uveden do provozu nový webový server www.cw.cz
2000 - Computerworld získává nový formát pro příštích 5 let
2005 - Computerworld opouští novinový papír a získává podobu časopisu
2007 – Computerworld poprvé vyhlašuje soutěž IT produkt roku

Příspěvky firem, které se staly partnery oslav 20 let výročí informatiky v ČR a SR, si můžete přečíst zde.Komentáře