Connect bude na mobilech výkonnější, slibuje Kerio

Connect 8.5, firemní řešení pro e-maily a spolupráci, uvedlo na trh Kerio. Přináší zlepšení produktivity, vyšší výkon na mobilních zařízeních a vylepšené zabezpečení.

Connect bude na mobilech výkonnější, slibuje Kerio


Uživatelé systému Windows 7 nebo novějších mohou vytvářet zprávy, události, kontakty, úkoly nebo poznámky přímo z hlavního panelu systému Windows.

Podpora nejnovějšího protokolu Exchange ActiveSync (EAS) zase umožňuje zjednodušit nasazení a údržbu systémů, protože již není nutné používat plug-in modul pro Microsoft Outlook. Navíc zajišťuje rychlejší vyhledávání a přístup ke složkám.


Aktualizovaný protokol rovněž umožňuje mobilním zařízením synchronizovat poznámky, zjišťovat z kalendáře, zda má uživatel volno či je zaneprázdněný, a aktualizovat příznaky odpovědět/přeposlat.

Bezpečnostní knihovny a výchozí úrovně šifrování byly v Connectu upgradovány tak, aby podporovaly nejnovější šifrovací standardy. Zmírňuje se tím riziko zneužití a ohrožení zabezpečení a zákazníci si mohou být jisti, že jsou uživatelská data a informace o účtech dobře chráněny.

Connect 8.5 lze nasadit na systémy Windows, Mac OS X, Linux a VMware; bude tedy fungovat prakticky v jakémkoli prostředí, ať už ve firmě koncového zákazníka nebo v soukromém cloudu.

Cena on-premise řešení Connect začíná na 11 010 Kč pro pět uživatelů.

Úvodní foto: © Javierafael - Fotolia.com


Komentáře